Veikals Guntina.com

Apģērbi un aksesuāri

Brīvības ielā 155 korpuss 5
guntina.com
+371 29514245, +371 29497448, +371 67519767

Visu veikalu adreses
Veikala SĀKUMLAPA

Par Guntina.com

 

  Latvijā ražotas kleitas!

  

Tu noteikti atradīsi īsto kleitu ikdienai vai savam īpašajam notikumam - no atturīgi elegantas līdz noslēpumaini vilinošai. Lai kādas arī būtu dienas gaitas, Tevi noteikti ievēros guntina.com kleitā!

 

Savijot kopā romantiski pavedinošo valdzinājumu ar pilsētas ritmu un enerģiju, dizainere transformē savas intuitīvās zināšanas par to, ko no apģērba vēlas sievietes, mūsdienīga dizaina kleitu radīšanā, kas ir gan elegantas, gan atsvaidzinošas.

Guntina.com iedvesmo sievietes pilsētas ielās un dizaineres estētiskā filozofija ir radīt apģērbu sievietei, ko cilvēki pamana un atceras, apģērbu, kas ir nevainīgs pēc formas, bet pietiekami drosmīgs, lai atmodinātu sievišķību, arī ienestu mazliet vairāk krāsu mūsu ikdienā un urbanizētajā vidē.

Vieni no svarīgākajiem faktoriem, lai sasniegtu šo rezultātu, ir smalkie, gleznieciskie audumi, sievišķīgās detaļas un lieliskie piegriezumi, kas kleitas padara vēl izteiksmīgākas un augumu izceļošas. Taču pats būtiskākais radošajā kleitu darināšanas procesā ir tas, ka ikvienā no tām ir ielikta daļa no autores dvēseles, mīlestības un valdzinājuma...

Lai pilsēta kļūst par tavu skatuvi! Akcentē savu sievišķību un esi pārliecinoša guntina.com kleitā!

© 2012 Preču katalogs
Mājas lapas izveide - WebLab