SIA „medicīnas firma "Elpa”" darbības ilggadīgā pieredze izradījās veiksmīga: uz šo dienu mūsu firmas aptiekām ir piekrišana, nevainojama reputācija no mūsu klientu puses, kas, galvenokārt, ir jau kļuvuši par pastāvīgajiem klientiem. Aptiekā „Elpa-1” (Maskavas ielā 220b) un aptiekā „Elpa-2” (Čiekurkalna 2 līnijā 30), ir ieviesta pastāvīgo klientu stimulēšanas sistēma atlaižu jomā līdz 5% .


Pareiza vadīšana, sevišķa attieksme pret katru apmeklētāju un augsti kvalificēts personāls - tie ir tikai daži no SIA „Elpa” darbības pamatprincipiem, bet tieša sadarbība ar MFD sniedz iespēju mūsu aptiekām piedāvāt klientiem konsultācijas profesionālā līmenī.


Mūsu aptiekā tiek piedāvāti plašas izvēles ārstnieciskie līdzekļi, medicīniskie preparāti, kosmētiskie līdzekļi un pārtikas piedevas.


Daudzus mūsu klientus piesaista tāds pakalpojums, kā asinsspiediena mērīšana, kā arī cukura līmeņa noteikšana asinīs.

Šī procedūra tiek veikta aptiekā, aizņem vidēji 5 minūtes un cena par šo pakalpojumu apmierinās jebkuru klientu. Ņemot vērā šo procedūru rezultātus farmaceits sniegs konsultāciju par nepieciešamo medikamentu iegādi tieši Jums individuāli.


Mūsu aptiekās strādā kvalificēti darbinieki, kas ne tikai izsniedz preces klientiem, uzrādot receptes, bet arī sniedz konsultācijas par attiecīgo medikamentu, pārtikas piedevām, homeopātiskajiem līdzekļiem. Pie mums var saņemt konsultācijas par kosmētisko līdzekļu izmantošanu sejas un ķermeņa kopšanai.