Cool stuff array(ku:l stʌf) - tulkojumā no angļu valodas tas nozīmē interesantas lietas, lieliskas uzpariktes, nieciņi utml..

Precīza tulkojuma šim vārdam nav, katrs to saprot pēc sava prāta, tomēr katrai tā nozīmei ir kāda vienojoša īpatnība – ieraugot šādu lietu, gribas iesaukties „Vareni!” un iegūt to savā īpašumā.

Un tas patiešām tā arī ir! Mēs pārdodam tikai to, kas mums pašiem patīk un kas mūsos izraisa patiesu sajūsmu. Tā ir taisnība. Mēs paši ikdienā lietojam daudzas no mūsu precēm – piemēram, dzeram alu no glāzēm "Hopside Down" un izmantojam brīnišķīgos "Troika Germany" aksesuārus.

Mums patiešām patīk tas, ko pārdodam. Mēs nekad nepiedāvāsim savam pircējam lētas plastmasas plaša patēriņa preces, kādas mēdz tirgot lielveikalos ar atlaidēm.

Mūsu preces pārsvarā ir dizaina izstrādājumi, kas radīti, lai padarītu dzīvi skaistu un ērtu un sagādātu vairāk pozitīvu emociju.

Vēlamies atzīmēt, ka vārdu savienojums „dizaina izstrādājums” ne vienmēr norāda uz kaut ko skaistu un nepraktisku. Gluži pretēji – lietai ir jābūt skaistai, oriģinālai un noderīgai. Tikai tādā gadījumā mēs to iekļausim savā katalogā. Ja sadzīvē produkts ir nederīgs, jūs to nekad nevarēsiet iegādāties pie mums.

Liekot roku uz sirds, varam teikt, ka pie mums jūs atradīsiet vislabāko no visas pasaules.