Veikals PRISMA

Prisma - ģimenes lielveikals

A. Saharova iela 30, Rīga, LV-1021
www.prisma.lv
(+371) 27762520

Visu veikalu adreses
Veikala SĀKUMLAPA

Par PRISMA

A/S "Prisma Latvija" ir Somijas koncerna "S-group" meitas uzņēmums, kas Latvijā ir pārstāvēts ar  ģimenei draudzīgajiem „Prisma” lielveikaliem. Tajos ir konkurētspējīgs cenu līmenis un plašs preču sortiments. Bez pārtikas un ikdienas precēm „Prisma” veikalos Jūs atradīsiet arī apģērbus un apavus visai ģimenei, mājas un interjera priekšmetus, sadzīves elektroniku, preces atpūtai un izklaidei. „Prisma” veikalu sortimentā ir līdz 20 000 ikdienas preču pozīciju. Sortimentā ir pazīstamu zīmolu preces, kā arī tikai "Prisma" veikalos nopērkami produkti ar privātajām preču zīmēm "Rainbow" un „X-tra”. Tie ir augstas kvalitātes pārtikas produkti un preces par klientiem izdevīgām un pievilcīgām cenām.
 

„Prisma” – izdevīgi pirkumi visai ģimenei

"Prisma" veikalu plānojums un preču izvietojums nodrošina ērtu un patīkamu iepirkšanos. Plašās veikala ejas ļauj brīvi pārvietoties ar iepirkumiem un bērnu ratiņiem. Veikalā ir viegli pamanāmas norādes, kas palīdz orientēties lielajā preču klāstā. „Prisma” veikalos atrodas speciāli cenu pārbaudes aparāti, ar kuru palīdzību var noskaidrot katras preces cenu. Kases zonas izvietojums, kasieru augstais profesionālisms un optimālais kasieru skaits nodrošina maksimāli ātru klientu apkalpošanu.

Katrā "Prisma" veikalā ir klientu serviss vai informācijas centrs, kurā apmeklētāji var iegādāties "Prisma" dāvanu kartes, mobilo telefonu priekšapmaksas kartes, "Biļešu servisa" piedāvātās biļetes, nokopēt dokumentus un risināt citus ar klientu apkalpošanu saistītus jautājumus.

T/c “Domina Shopping”, “Riga Plaza”, "Prisma Imanta", "Prisma Deglava" un arī "Prisma Sporta" nodrošina plašas un ērtas autostāvvietas, kurās “Prisma” apmeklētāji var novietot savu personīgo auto.

 

© 2012 Preču katalogs
Mājas lapas izveide - WebLab