Tirdzniecības centrs Spice

Iepirkšanās un atpūta visai ģimenei lielākajā tirdzniecības centrā Spice!

Lielirbes iela 29, Rīga, LV 1046
www.spice.lv
67807281

TC darba laiks
Tirdzniecības centra SĀKUMLAPA

Par Spice

Iepirkšanās un atpūta visai ģimenei gandrīz 200 veikalos, kafejnīcās un izklaides vietās – Latvijas lielākajā tirdzniecības kompleksā Spice!

Neapšaubāmi viens no būtiskākajiem SPICE  unikalitātes rādītajiem ir veikali – to veiksmīgā komplektācija, piesaistot tādus pazīstamus modes preču veikalus kā ZARA, Pull&Bear, Bershka, Esprit, Oasis, NewYorker, Lindex, Promod, VeroModa un citus.

Spice lielu uzmanību pievērš tieši jaunie mono brendu veikali – daži no tiem ir pirmie un daži pat vienīgie šo zīmolu veikali Latvijā, piemēram, Marella, Jones, Brax, Sandro Ferone, Hogl, Oasis. Savukārt interesantas, gaumīgas un oriģinālas lietas mājokļa iekārtošanai var atrast Mēbeļu un interjera centra Spice HOME veikalos INRE Scandinavian Design, Innovation, Isku, 4ROOM, Itehio, The Pier un citos.

Spices moto ir Pasaule ģimenei, tādēļ Spice piedāvā vislielāko bērnu preču veikalu izvēli Rīgā. Spice ir arī vienīgais tirdzniecības centrs Latvijā, kurā vairāk nekā 4000 kvadrātmetru platībā ir izvietots Lido ēdināšanas komplekss un Bērnu atrakciju pilsētiņa.


Modes gardēžu priekam Spicē izveidota īpaša Modes aleja, kurā izvietoti gan pircēju iecienīti, gan Latvijā līdz šim nebijuši veikali. Spici par savu mājvietu izvēlējušās arī labākās Rīgas kafejnīcas un restorāni, to vidū vairāk nekā 2000 m2 plašs LIDO restorāns.

Spicē ir RIMI hipermārkets.

© 2012 Preču katalogs
Mājas lapas izveide - WebLab