PASŪTĪT
Stundu ilga Taizemes pēdu masāža ar šokolādi salonā MAELA SPA
Veikals: MAELA SPA
Cena: 17.00 €
Apraksts:
 • Pēdu reflektorā masāža ir efektīva, universāla un absolūti droša diagnostikas un ārstēšanas sistēma. Reflektors – tas nozīmē, ka ikvienam orgānam uz pēdām atbilst kāds punkts vai zona. Šī metodika stabilizē organisma enerģētisko balansu, uzlabo sirds, imūnās, nervu, kaulu un muskuļu sistēmu darbību. Tā ir arī stiprs signāls organisma pašārstēšanai
 • Procedūra ne tikai lutinā Tavas pēdas, bet arī attīrīs prātu, ļaus atgūt iekšējo harmoniju un sakārtos visas orgānu sistēmas, jo pēdā atrodas mūsu organisma svarīgākie punkti
 • Masāža ir piemērota visiem – pieaugušajiem, bērniem, pusmūža cilvēkiem (ja nav blakusparādību). Tā pavisam noteikti ir vajadzīga veseliem cilvēkiem (labai pašsajūtai un dažādu slimību profilaksei)!
 • Procedūra sastāv no vairākiem posmiem:

  1. Vanniņa un pēdu ādas apstrāde. 
  2. Pīlings, kas noņem atmirušās ādas šūnas. 
  3. Pēdu reflektorā masāža.
  4. Šokolādes maska.

  Šokolādes gastronomiskās un kosmātiskās īpašības ir vienās un tajās pašās vielās. Tas ir kakao sviests un flavonoīdu grupas vielas – pedējās ir atrodamas arī sarkanvīnā, vīnogās un dažos citos produktos. Flavonīdi ir labi sirdij un asinsvadiem, savukārt kakao sviests lieliski mitrina un stimulē ne vien ādu, bet arī nagus – uzlabojas ne tikai to struktūra, bet parādās arī veselīgs mirdzums.

  Taizemes masāža ir ļoti viegla un estētiska pēdu masāža, kas iekļauj secīgas iedarbības uz dažādām refleksogenām zonām. Tā tiek veikta ar roku pirkstiem un koka nūjiņu, pielietojot speciālus krēmus un eļļas. Pēdu masāža, iedarbojoties uz enerģētiskajām līnijām un akupunktūras punktiem, labvēlīgi regulē visas iekšējo orgānu funkcijas, rada organismā harmonisku stāvokli un dzīvības spēku intensīvu pieplūdumu. Ar pēdu masāžas palīdzību tiek panākta absolūta atslābināšanās un pārsteidzoša iekšējā komforta sajūta. Tiek stimulētas arī organisma dabiskās aizsargspējas, un organisms ir spējīgs uzveikt slimības pats.

  Taizemes Pēdu masāžas seanss ir pielīdzināms meditācijai, jo iedarbojas kā galvas smadzeņu attīrīšana. Masāža sniedz prieku, dvēselisko līdzsvaru un mieru, labvēlīgi ietekmējot arī attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem. Rezultāti: Uzlabo limfu un asins cirkulāciju. Sniedz momentānu rezultātu pie smagām kājām, tūskas vai varikozes gadījumā.  Uzlabo zarna trakta darbību (pret aizcietējumiem). Palīdz pret bezmiegu, kā arī pret kaulu deformāciju (plakano pēdu, kauliņu deformāciju).

  Procedūru varētu nosaukt arī par psihoterapeitisku: šokolādes maska pēdām ir liela bauda, un šokolādes aromaterapija labvēlīgi iedarbojas uz visu organismu. Efekts saglabājas līdz 3 nedēļām, pēc tam to var atkārtot.


Atpūta PRECES
536.42 €
Gaisa hokejs Wizard
Playtables.lv
192.02 €
Xbox360 Konsoles
Gameclub.lv
9.96 €
Izmēģini spēkus alpīnismā (2 pers.)
DāvanuServiss.lv
Radīt visas Atpūta
© 2012 Preču katalogs
Mājas lapas izveide - WebLab