Tirdzniecības centrs Panorama Plaza

Panorama Plaza tirdzniecības un biroju centrs

Lielirbes iela 17a
www.panoramaplaza.lv
TC darba laiks
Tirdzniecības centra SĀKUMLAPA

Par Panorama Plaza

Durvis vēris Panorama Plaza tirdzniecības un biroju centrs – jauna, izsmalcināta un eleganta iepirkšanās un darījumu vieta Rīgā!

Ikviens centra apmeklētājs te var atrast visu skaistai dzīvei nepieciešamo – smalkākajai gaumei atbilstošus veikalus un servisus, kas pieejami sešas dienas nedēļā.
Klientu ērtībām pie centra ierīkota plaša virszemes autostāvvieta, bet pazemes auto novietne atvēlēta biroju darbiniekiem un viesiem.

Panorama Plaza tirdzniecības centrs ir veidots saskaņā ar projekta kopējo filozofiju par mūsdienīgu, plaukstošu dzīves vidi. Ikviens centra apmeklētājs te var atrast visu skaistai un ērtai dzīvei nepieciešamo – smalkākajai gaumei atbilstošus veikalus un servisus, kas pieejami septiņas dienas nedēļā no 10.00 līdz 22.00.

Te pircēji 2500 m2 platībā var atrast jaukas tirdzniecības vietas, tai skaitā franču zīmola Renato Nucci apģērbu veikalu MONTPARNASSE Paris, kā arī Karl Lagerfeld apģērbu tirdzniecības vietu - Prestige Centrā arī darbojas bērnu preču veikals Bēbis, ziedu un dāvanu salons ASPASIA, mājas tekstila, mēbeļu un interjera priekšmetu salons Monaco STUDIO un Ilmas aptieka. Gardēžus un vīnu cienītājus iepriecinās bioloģiski audzētās pārtikas tirdzniecības vieta – Zaļais veikaliņš, kā arī vīnu tirdzniecības un degustācijas vieta Eirovīns.

Panorama Plaza tirdzniecības centrs ir īsta oāze, kur patverties no lielveikalu burzmas un trokšņa un baudīt SPA masāžas salonā Summer Touch, kas ir Latvijā pirmais šāda koncepta salons, kur apmeklētāji var saņemt augstvērtīgus pakalpojumus, netērējot daudz laika. Salons piedāvā ārstniecisko un SPA masāžu un jaunumu Latvijā - unikālu skābekļa un veselības kapsulu. Burvīgus matu griezumus un skaistu ārieni Jūs varēsiet iegūt pie izciliem meistariem Tokyo hair studio. Centrā arī atrodas sauļošanās salons Zelta Pludmale. Savukārt apdrošināšanas pakalpojumus ir iespējams saņemt Ergo Latvija. Finanšu darījumus ērti varat veikt kādā no divām bankām - DnB Nord un Danske Banka.

© 2012 Preču katalogs
Mājas lapas izveide - WebLab