Veikals laikscelt.lv

Būvmateriālu interneta veikals. Piegādāsim Jums būvmateriālus neizejot no mājām!

Pārslas iela 3, Rīga, LV1002
laikscelt.lv
Visu veikalu adreses
Veikala SĀKUMLAPA

Par laikscelt.lv

Ik viens, kam bijusi saistība ar celtniecību apstiprinās, ka pats svarīgākais pirms ķerties pie darba ir saprast – ko vēlies izdarīt. Pēc tam seko – kā to izdarīt.
Un, kad atbildēts uz šiem abiem jautājumiem ir vērts ķerties klāt darbiem.


Ko Jūs vēlaties izdarīt?
Veikt iekšējās un ārējās apdares darbus, ievilkt elektroinstalāciju, sākt celt no pamatiem vai izdarīt pēdējās korekcijas pirms spāru svētkiem? Nomainīt jumta segumu un ielikt jaunus logus, labiekārtot mājas pagalmu vai lauku sētu, uzlabot vai pilnībā nomainīt siltumizolāciju?


Kā to izdarīt?
Parasti, lai iegādātos būvmateriālus, Jums nāktos braukt uz kādu milzīgu būvmateriālu veikalu, meklēt konsultantu, pasūtīt nepieciešamo, doties pie kases, piebraukt pie rampas, iekraut materiālus un braukt atpakaļ uz objektu. Skaidrs kā diena - tas aizņem laiku.
Pie mums iespējams iegādāties būvmateriālus neatejot no sava datora. Tas ir ātrāk, ērtāk un vienkāršāk. Kad materiāli iegādāti – mēs tos nogādāsim Jūsu norādītajā vietā.
Nepieciešamos būvmateriālus iespējams iegādāties mūsu interneta veikalā vai pa tiešo – zvanot klientu menedžeriem.

Laiks ķerties klāt darbiem!
Ja skaidrs ir tikai viens – laiks ķerties klāt darbiem – taču aizvien nav skaidrs kādus materiālus izmantot un ar ko sākt – droši zvani mūsu klientu menedžeriem. Viņi prot ne tikai pārdot, bet arī ieteikt labākos, konkrētajam projektam un budžetam atbilstošākos celtniecības materiālus.
Kontakti atrodami šeit: http://www.laikscelt.lv/lv/kontakti/ 

Vārdu sakot – pie mums Jūs atradīsiet visu nepieciešamo mājas remontam vai celtniecībai.
Laiks Celt - ātrāk, ērtāk un vienkāršāk nekā būvmateriālu veikalos vai bāzēs.

© 2012 Preču katalogs
Mājas lapas izveide - WebLab