Tirdzniecības centrs Galerija Centrs

Galerija Centrs ir tirdzniecības centrs Vecrīgā. Centrā ir 140 veikali un kafejnīcas

LV-1050, Audēju iela 16
www.galerijacentrs.lv
TC darba laiks
Tirdzniecības centra SĀKUMLAPA

Par Galerija Centrs

GALERIJA CENTRS VEIKALI

GALERIJA CENTRS VEIKALU AKCIJAS

«Galerija Centrs» ir viena no vēsturiski nozīmīgākajām celtnēm Rīgā, kas kā aktīva tirdzniecības vieta veiksmīgi darbojas jau kopš 1938. gada. Laikiem mainoties šī iepirkšanās vieta arvien saglabājusi īpašo Rīgas sabiedriskās dzīves simbola statusu.

«Galerija Centrs» ir Baltijā pirmā iepirkšanās galerija zem stikla jumta. Tā seko līdzi pasaules modes tendencēm un ierindojas augstākajā pilsētas tirdzniecības centru kategorijā.

PILSĒTAS TENDENCES
Harmonijas un elegances piepildītā „Galerija Centrs” jau gandrīz gadsimtu ir rīdzinieku un pilsētas viesu iemīļotākā iepirkšanās un satikšanās vieta. Modernākā modes preču galerija, kas piedāvā pasaulē atzītus modes zīmolus un harmonisku iepirkšanās atmosfēru, par savu mērķauditoriju uzskata mūsdienīgus pilsētniekus, kuri ir atvērti jaunām idejām un vēlas būt informēti par jaunumiem kultūras un modes pasaulē. Tā ir vidēji jauna un mērķtiecīga paaudze, kas vēlas būt pamanīta un novērtēta.

ATRAŠANĀS VIETA
Ņemot vērā veikala atrašanās vietu — Vecrīgu, tās arhitektonisko risinājumu un funkcionalitāti, «Galerija Centrs» joprojām ir populārākā iepirkšanās vieta Rīgas centrā. Tās pievilcība slēpjas šeit valdošajā harmonijā, kā arī elegantajā un ar vēsturiskiem akcentiem bagātajā dizainā.
Netālu no «Galerija Centrs» sākas Krišjāņa Barona iela — pilsētas galvenā iepirkšanās iela, un tuvumā atrodas viesnīcas, valsts iestādes, privātie biroji, bankas un izglītības iestādes. Vecrīga un tās apkārtne ir arī nozīmīga tūrisma objektu apskates vieta, kas piedāvā dažādas izklaides iespējas gan rīdziniekiem, gan pilsētas viesiem.
Tā kā autosatiksme vecpilsētā ir ierobežota, «Galerija Centrs» nav auto novietnes, taču tās tuvumā atrodas vairākas publiskās autostāvvietas un plašs sabiedriskā transporta tīkls.


VEIKALI

Piedāvāto preču, pakalpojumu un apkalpošanas kvalitāte, un «Galerija Centrs» plašais piedāvājums, kas izkārtots 30 000 m2 platībā, nodrošina pilnvērtīgu un patīkamu laika baudīšanu estētiskā un rosinošā vidē.

Kopumā centrā ir izvietoti 140 veikali, kā arī kafejnīcas, restorāni un dažādi pakalpojumu sniedzēji. Pirmā stāva centrālais veikals ir pārtikas lielveikals, kas piedāvā kvalitatīvas preces ikdienai. Otrajā, trešajā un ceturtajā stāvā atrodas specializētie veikali, restorāni un modes preču veikali - Tommy Hilfiger, Denim, Marc'O Polo, Gant, Gabor, Diesel, G-Star Raw, bet piektajā stāvā — veselības, skaistumkopšanas un sporta centrs — Kolonna SPA. «Galerija Centrs» iepirkšanos vēlas padarīt par patīkamu brīvā laika pavadīšanas veidu.

© 2012 Preču katalogs
Mājas lapas izveide - WebLab