Veikals 3555.lv

Santehnikas interneta veikals 3555.lv.

Pasakas, Cenu pagasts
3555.lv
25993555

Visu veikalu adreses
Veikala SĀKUMLAPA

Par 3555.lv
     Uzņēmums SIA J Company nodarbojas ar mūsdienīgu santehnikas pārdošanu. Mūsu veikala klāstā Jūs atradīsiet santehniku vannas istabai, akrila, čuguna vannas, dušas kabīnes un dušas kabīnu aksesuārus, tualetes podus un aksesuārus vannas istabai, tai skaitā arī aksesuārus invalīdiem. Sadarbojoties ar daudziem partneriem no visas pasaules, mēs varam piedāvāt lieliskas cenas arī ūdens sildītājiem (boileriem), izlietnēm un ūdens maisītājiem. Mūsu uzņēmums ir jauns, bet jau ir atradis daudzus pastāvīgus klientus un partnerus.

     Mūsu uzņēmums vienmēr ir atvērts jauniem sadarbības partneriem. Santehnikas interneta veikals 3555.lv piedāvā labākās cenas Latvijas tirgū.

     Priekš Jums mēs esam izstrādājuši viegli pārskatāmu interneta veikalu, kurā Jūs varēsiet ērti atrast jebkuru Jums nepieciešamo kategoriju, kā arī mūsu menedžeri, jebkurā darba dienas laikā ir gatavi Jums palīdzēt un kosultēt. Lai saņemtu papildus informāciju par mūsu piedāvātām precēm vai saņemt konsultāciju par piegādes iespējām, piezvaniet vai arī nosūtiet epastu mums. Mēs centīsimies Jums atbildēt pēc iespējas ātrāk.
© 2012 Preču katalogs
Mājas lapas izveide - WebLab